/Files/images/230217_39.jpg

/Files/images/141017_03.jpeg

/Files/images/230217_39.jpg

Важливі характеристики обдарованих дітей

Глибоко обдаровані молоді люди є в усіх етнічних групах, расах, країнах з різними рівнями економіки та в будь-яких географічних областях. Багатьох батьків цікавить питання, чи є обдарованість вродженою якістю, чи її можна розвинути й виховати.

Далі читаємо тут: "Важливі характеристики обдарованих дітей"

/Files/images/230217_39.jpg

Особливості екстраверсії й інтроверсії в дітей

Існує важлива характеристика особистості дитини, яка називається «темпераментом». Темперамент – це схильність людини діяти й реагувати певним чином, спираючись на індивідуальні особливості, притаманні їй від народження. Екстраверсія й інтроверсія при цьому є свого роду «південним і північним полюсами темпераменту», як висловився свого часу один з учених.

Далі читаємо тут: "Особливості екстраверсії й інтроверсії в дітей"

/Files/images/230217_39.jpg

Дитина має право на фізичний, розумовий, духовний та соціальний розвиток. Для цього дитині потрібні відповідні умови та рівень життя. Основний обов’язок щодо забезпечення цих умов покладається на батьків у межах їх здібностей та матеріальних можливостей.

Проблеми, які виникають у дітей, слід розв’язувати зусиллями багатьох дорослих, а також соціальних педагогів, які надають конкретну допомогу суб’єктам навчально-виховного процесу у вигляді педагогічної та правової підтримки з метою захисту учнів.

/Files/images/230217_39.jpg

Педагоги, соціальні педагоги, психологи ведуть соціальний супровід учнів з метою подолання життєвих труднощів, збереження, підвищення їх соціального статусу серед однокласників, молоді.

Соціальний педагог покликаний забезпечувати соціально-педагогічний захист дитини та її прав, підвищувати психолого-педагогічну культуру батьків, сприяти успішній соціальній адаптації дитини. Адже сімейні проблеми частіше не залежать від соціального статусу сім’ї та можуть спостерігатися як у матеріально-забезпеченій, інтелігентній, так і малозабезпеченій, малоосвіченій родині.

Соціальний супровід учнів, обов’язково має бути пов’язаний з відповідним вивченням поведінки дитини, умов її перебування у сім’ї, дослідженням внутрішньо сімейних взаємин та надання кваліфікованої допомоги.

/Files/images/230217_39.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 282